Fairness & RNG Testing Methods

Sipiniy.com, üst kalite müşteri hizmetleri standartlarına ve kumar faaliyetlerinde adil ve açık davranışa kendini adamıştır.

Sipiniy.com'un müşterilerine sunduğu oyun ürünlerinin sonucu, istisnasız adaleti ve insan müdahalesinin olmamasını sağlamak için yüksek seviyede şifreleme ve rastgelelik ile çalışan, sertifikalı ve denetlenmiş bir rastgele sayı üretici tarafından belirlenir ("RNG") ”). RNG'miz harici bir üçüncü taraf tedarikçi (Digitain) tarafından yönetilmektedir ve harici uyumluluk testlerinden geçmiş ve geçmiştir. Bu, oyunların web sitemize entegre edildikten sonra kullanıcı deneyimi açısından beklendiği gibi performans göstermesini sağlar.

Oyuncuya Dönüş (RTP) değeri, çok sayıda oyun (örneğin yüz milyon oyun) üzerinden toplam para bahsinin ortalama / beklenen yüzde getirisinin teorik bir hesaplamasıdır. Herhangi bir tek oyunda büyük miktarda kazanabilir veya bahsinizi kaybedebilirsiniz, ancak uzun bir süre boyunca oynanan belirli bir oyunun ortalama getirisi Teorik RTP değerine yaklaşacaktır. Bu teorik değer ya analitik yöntemlerle (ki bu genellikle slot gibi stratejiye bağımlı olmayan oyunlar için mümkündür) ya da daha karmaşık veya stratejiye bağlı oyunların (örneğin blackjack, poker vb.) bilgisayar simülasyonları yoluyla hesaplanır.

Belirli oyunların adilliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen ilgili oyunun bilgi bölümünü ziyaret edin. Bu bilgiyi bulamıyorsanız, lütfen size daha fazla yardımcı olacak Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Web sitemizde oyun oynayarak oynadığınız oyunların sonucunu RNG'mizin belirleyeceğini ve bu tür tüm oyunların sonuçlarını kabul edeceğinizi kabul ve beyan edersiniz. Cihazınızın ekranında görünen sonuç ile oyun sunucusunda görünen sonuç arasında tutarsızlık olması durumunda, oyun sunucusunda görünen sonuç geçerli olacaktır. Ayrıca, web sitemizdeki oyun faaliyetlerinizden kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık konusunda kayıtlarımızın nihai olacağını onaylıyor ve kabul ediyorsunuz.